Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
AnoneRated ★ 4.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Anonymous: Keishicho ”Yubisatsujin” TaisakushitsuRated ★ 1.5