Movies
Ratings
309
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 2.5
StokerRated ★ 0.5
Penny PinchersRated ★ 2.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.0