Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
HuntRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 3.5