Movies
Ratings
423
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 4.0
Seven Years in TibetRated ★ 4.0
Desert FlowerRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
FlyboysRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Basketball DiariesRated ★ 4.0
U-571Rated ★ 4.0
October SkyRated ★ 4.0
The Taste of OthersRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0