Titles you rated
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 2.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
MaskRated ★ 0.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0