Titles you rated
NARUTORated ★ 5.0- Mother GamesRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
CelebrityRated ★ 1.5
Call It LoveRated ★ 5.0
Family PlanRated ★ 4.0
WakakozakeRated ★ 5.0
MononokeRated ★ 5.0
Zatch Bell!Rated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
After-school Hanako-kunRated ★ 5.0
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
MashleRated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0- Fairy TailRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0