Movies
Ratings
110
DoomRated ★ 1.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 1.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 3.0
BackdraftRated ★ 2.0
King KongRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 1.0
SilencedRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 1.0
May 18Rated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 1.0