Movies
Ratings
27
Hijack 1971Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 2.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 3.0