Movies
Ratings
118
Enter the DragonRated ★ 5.0
North FaceRated ★ 3.0
14 BladesRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
CommandoRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
GoldenEyeRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Dante's PeakRated ★ 5.0
Special ForcesRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 5.0