Titles you rated
WindstruckRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 3.5
Love So DivineRated ★ 3.0
GloveRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
DittoRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 2.5
Late BlossomRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0