Movies
Ratings
224
One Perfect DayRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 2.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
CarsRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Romantic IslandRated ★ 3.0