Movies
Ratings
319
AkiraRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 2.0
Summer WarsRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 1.5
Happy Death DayRated ★ 0.5
Heart is...Rated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 5.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 0.5
The Wind RisesRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0