Series
Ratings
44- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 2.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 2.0- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 3.0
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
Kuroko's BasketballRated ★ 1.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 1.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 2.0
Blue Spring RideRated ★ 2.0- 원피스 5기Rated ★ 3.0