Titles you rated
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0