Titles you rated
This Is the EndRated ★ 2.0
LegendRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 3.5
DriveRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 3.5
New York, I Love YouRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0