Movies
Ratings
522
About a BoyRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 2.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 2.0
Let Me InRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 3.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.0
Coach CarterRated ★ 2.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 1.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 2.0