Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Courage Under FireRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
PreyRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The GorgeRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Final DestinationRated ★ 2.5- One WinRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0