Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
GhoulRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
Unabomber: In His Own WordsRated ★ 3.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
MessiahRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0