Series
Ratings
40- SHOWTIME Burning the BEASTRated ★ 0.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
Snow White with the Red HairRated ★ 0.5
My Golden KidsRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 2.0
SkinsRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 0.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 2.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
- My Little MonsterRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 5.0