Movies
Ratings
60
La La LandRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
UnderdogsRated ★ 5.0
GarfieldRated ★ 4.0
Arthur ChristmasRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5