Movies
Ratings
982
First CowRated ★ 3.0
Personal ShopperRated ★ 3.0
Under SuspicionRated ★ 3.0
It's a Wonderful LifeRated ★ 4.5
Taking WoodstockRated ★ 3.0
Queen MargotRated ★ 4.0
Dream ScenarioRated ★ 3.0
Fallen LeavesRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 2.5
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
Holy SpiderRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 1.5
A Tale of WinterRated ★ 4.5
Paris, 13th DistrictRated ★ 3.5
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.0
Pauline at the BeachRated ★ 4.5
The Aviator's WifeRated ★ 4.5
Blow OutRated ★ 3.5
See You Up ThereRated ★ 4.0
WantedRated ★ 2.0