Titles you rated
Set Me FreeRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 5.0
ChefRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
Stanley Ka DabbaRated ★ 3.5
Cheer Up Mr. LeeRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 3.0
Our SunhiRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5- Talking ArchitectRated ★ 4.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 2.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
PadakRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 4.0