Titles you rated
 Ocean's ThirteenRated ★ 5.0 Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
 Infernal AffairsRated ★ 4.0 Infernal AffairsRated ★ 4.0
 The Woodsman and the RainRated ★ 3.0 The Woodsman and the RainRated ★ 3.0
 HandphoneRated ★ 4.0 HandphoneRated ★ 4.0
 The PrestigeRated ★ 5.0 The PrestigeRated ★ 5.0
 OrphanRated ★ 3.0 OrphanRated ★ 3.0
 Let the Right One InRated ★ 3.0 Let the Right One InRated ★ 3.0
 The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0 The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
 Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0 Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
 The Truman ShowRated ★ 5.0 The Truman ShowRated ★ 5.0
 The Little MermaidRated ★ 1.0 The Little MermaidRated ★ 1.0
 ChicagoRated ★ 1.0 ChicagoRated ★ 1.0
 The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0 The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
 Dawn of the DeadRated ★ 5.0 Dawn of the DeadRated ★ 5.0
 Great ExpectationsRated ★ 5.0 Great ExpectationsRated ★ 5.0
 MalenaRated ★ 5.0 MalenaRated ★ 5.0
 Hi! Dharma!Rated ★ 5.0 Hi! Dharma!Rated ★ 5.0
 Shallow HalRated ★ 4.0 Shallow HalRated ★ 4.0
 Life Is BeautifulRated ★ 5.0 Life Is BeautifulRated ★ 5.0
 The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0 The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0