Titles you rated
ExtracurricularRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5