Movies
Ratings
201
The Bucket ListRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0