Titles you rated
- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0- Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 2Rated ★ 4.5
The Genius Prince's Guide to Raising a Nation Out of DebtRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0- Initial D: Fourth StageRated ★ 4.0
- 頭文字D: Third StageRated ★ 4.0
- Initial D: Second StageRated ★ 4.0
Initial D: First StageRated ★ 4.0
Food Wars! The Fifth PlateRated ★ 3.0
Food Wars! The Fourth PlateRated ★ 4.0
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 4.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 4.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 4.0
Food Wars!Rated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Are You Lost?Rated ★ 3.0
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 2.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5