Series
Ratings
39
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 2.5
The Office Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 2.5
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0