Movies
Ratings
30 LeonRated ★ 4.0 LeonRated ★ 4.0
 The Godfather: Part IIRated ★ 5.0 The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
 Tazza: The High RollersRated ★ 5.0 Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
 The ChaserRated ★ 5.0 The ChaserRated ★ 5.0
 MasqueradeRated ★ 3.0 MasqueradeRated ★ 3.0
 Iron Man 3Rated ★ 4.0 Iron Man 3Rated ★ 4.0
 26 YearsRated ★ 4.0 26 YearsRated ★ 4.0
 Bloody TieRated ★ 5.0 Bloody TieRated ★ 5.0
 Murder, Take OneRated ★ 3.0 Murder, Take OneRated ★ 3.0
 The OthersRated ★ 3.0 The OthersRated ★ 3.0
 InceptionRated ★ 5.0 InceptionRated ★ 5.0
 The CoveRated ★ 5.0 The CoveRated ★ 5.0
 The TransporterRated ★ 4.0 The TransporterRated ★ 4.0
 The Dark KnightRated ★ 5.0 The Dark KnightRated ★ 5.0
 The Hot ChickRated ★ 4.0 The Hot ChickRated ★ 4.0
 The Social NetworkRated ★ 3.0 The Social NetworkRated ★ 3.0
 The Bourne IdentityRated ★ 5.0 The Bourne IdentityRated ★ 5.0
 The DepartedRated ★ 3.0 The DepartedRated ★ 3.0
 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
 OnceRated ★ 5.0 OnceRated ★ 5.0