Series
Ratings
232
ReservatetRated ★ 4.0- 학전, 그리고 뒷것 김민기Rated ★ 5.0
Happy ValleyRated ★ 5.0
AemaRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Little Fires EverywhereRated ★ 3.5
The White Lotus Season 3Rated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 4.0
The PittRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Hidden LoveRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Recipe for FarewellRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
LTNSRated ★ 3.0