Movies
Ratings
293
MoanaRated ★ 4.0
TenetRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Time to HuntRated ★ 1.5
BumblebeeRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 2.5
Jack ReacherRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
JawsRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 1.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 1.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5