Series
Ratings
129
War of LiesRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Blue LockRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme AnimaRated ★ 3.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Gintama.Rated ★ 5.0