Titles you rated
OppenheimerRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 1.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 2.5
The LobsterRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0