Series
Ratings
29
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Duty After SchoolRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0