Titles you rated
Fall in Love at First KissRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Shazam!Rated ★ 2.0
Get OutRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
Marley & MeRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 4.5
Reality BitesRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5