Movies
Ratings
172
ShutterRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
SawRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 1.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 2.0