Movies
Ratings
27
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0