Titles you rated
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 1.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 1.0
Van HelsingRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0