Series
Ratings
43
Chainsaw ManRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 1.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
AnnaRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5