Movies
Ratings
318
ParasiteRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 3.5
American History XRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0