Movies
Ratings
917 Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5 Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
 Peter PanRated ★ 4.0 Peter PanRated ★ 4.0
 The HangoverRated ★ 5.0 The HangoverRated ★ 5.0
 Good Will HuntingRated ★ 5.0 Good Will HuntingRated ★ 5.0
 The WolverineRated ★ 4.5 The WolverineRated ★ 4.5
 NoahRated ★ 3.5 NoahRated ★ 3.5
 MaleficentRated ★ 5.0 MaleficentRated ★ 5.0
 Door LockRated ★ 3.0 Door LockRated ★ 3.0
 AquamanRated ★ 5.0 AquamanRated ★ 5.0
 Take PointRated ★ 0.5 Take PointRated ★ 0.5
 Captain MarvelRated ★ 3.5 Captain MarvelRated ★ 3.5
 John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5 John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
 Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0 Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
 RampantRated ★ 2.0 RampantRated ★ 2.0
 Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0 Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
 Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0 Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
 DolittleRated ★ 4.0 DolittleRated ★ 4.0
 The King's LettersRated ★ 2.0 The King's LettersRated ★ 2.0
 ZootopiaRated ★ 4.5 ZootopiaRated ★ 4.5
 MoanaRated ★ 4.5 MoanaRated ★ 4.5