Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0