Titles you rated
SuitsRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5