Movies
Ratings
303
The FavouriteRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5