Titles you rated
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Driving Miss DaisyRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 0.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
Night of the SicarioRated ★ 2.0
Lost in TranslationRated ★ 1.0
The RevenantRated ★ 4.0
The Secret Life of BabiesRated ★ 1.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.0
BarbieRated ★ 1.0
The CreatorRated ★ 0.5- Love ResetRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 4.0