Series
Ratings
178- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
Head Over HeelsRated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0- Yes! PreCure 5 GoGo!Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.0- Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 4.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5- EXchange Season 3Rated ★ 4.0
- Yes! PreCure 5Rated ★ 4.5
- Show Me The Money 10Rated ★ 3.5
Show Me The Money 11Rated ★ 2.5- RAP:PUBLICRated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0