Titles you rated
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 2.5
The NunRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5