Titles you rated
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
The GuestRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Still, Life Goes OnRated ★ 5.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
In the Next Life I Will Be Serious Season 2Rated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Koisenu FutariRated ★ 5.0
Love for Love's SakeRated ★ 3.5
MineRated ★ 4.5
38-sai Batsuichi Dokushin Onna ga Macchingu Apuri wo Yattemita Kekka NikkiRated ★ 3.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 5.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 3.5- Fukokun wa kisusuru shikanaiRated ★ 4.0
My Beautiful Man Season 2Rated ★ 5.0- In the Next Life I Will Be Serious SPRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0