Series
Ratings
22
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Pretend It's a CityRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 0.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 0.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 0.5