Titles you rated
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 2.5
Land of HappinessRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 2.0
FollowingRated ★ 2.5
The New Interpretation of the Three Kingdom SagaRated ★ 2.5
Man of MenRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 2.5
RansomedRated ★ 2.5