Movies
Ratings
200
Extreme JobRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0